hlavicka.jpg, 67kB

LÉČEBNÉ CENTRUM MUDr. ONDRUŠOVÉ [HLUČÍN]

Profil léčebného centra Homo sapiens

Léčebné centrum Homo sapiens je moderní soukromé zdravotnické zařízení, první svého druhu na Hlučínsku. Již od roku 2005 poskytujeme kromě základní péče praktického lékaře pro dospělé také nadstandardní péči včetně možnosti komplexního vyšetření zdravotního stavu nad rámec veřejného zdravotního pojištění. Pro podniky a organizace zajišťujeme závodní preventivní péči. V roce 2009 jsme nabídku lékařské péče rozšířili o estetickou a korekční medicínu, která přináší klientům nové služby lékařské péče, které napomáhají udržet si zdraví a krásu. V roce 2011 a 2013 jsme byli za Moravskoslezský kraj nominováni do soutěže EY Podnikatel roku.

Tým pracovníků léčebného centra je na vysoké odborné úrovni a své dlouholeté zkušenosti rozvíjejí účastí na vědeckých konferencích v ČR i v zahraničí. Klientům zaručujeme individuální přístup a naprostou diskrétnost.

V našem léčebném centru, pod vedením MUDr. Claudie Ondrušové, s atestací v oborech anestezie a resuscitace, praktické lékařství pro dospělé a specializací na estetickou a korekční medicínu o vás pečují níže uvedení odborní pracovníci.

Vytištěno z webových stránek [http://ordinace-hlucin.cz] dne 24. 07. 2024 (07:08)
© Homo Sapiens s.r.o., 2005 - 2024       Realizace: JUVOSOFT.cz, 2012