hlavicka.jpg, 67kB

LÉČEBNÉ CENTRUM MUDr. ONDRUŠOVÉ [HLUČÍN]

Nabízené služby

Léčebné centrum Homo sapiens nabízí mnoho druhů lékařské péče od preventivních vyšetření po vysoce specializované léčebné úkony. Profesionální tým a spolupráce s dalšími klinikami a odbornými pracovišti tak pacientům nabízí jistotu kvalitních služeb.

Estetická a korekční medicína

Napomáhá k udržení zdravého vzhledu a krásy při řešení výplně vrásek, pocení, korekce nosu, obočí, dekoltu, víček, zvětšení či úpravy rtů a další. Našim klientům zaručujeme vysokou kvalitu, individuální přístup a naprostou diskrétnost. Samozřejmostí je vstřícný a profesionální personál.

Praktický lékař pro dospělé

Používáme nejmodernější přístrojové vybavení umožňující přesné stanovení diagnózy. Pravidelně kontrolujeme váš zdravotní stav a efektivně léčíme vaše případné onemocnění. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a funkční objednávkový systém bez zbytečného čekání!

Závodní preventivní péče

Dle legislativních požadavků pečujeme o zaměstnance našich smluvních partnerů.

Programy nadstandardní péče

Programy nadstandardní péče jsou určeny klientům požadujícím vyšší nároky na poskytovanou lékařskou péči nad rámec péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Anesteziologická poradna

Na základě nejvhodnějších anesteziologických metod vám doporučíme nejvhodnější postup před plánovaným operačním zákrokem. Zabýváme se kardiopulmunální resuscitací a základy první pomoci.

Vytištěno z webových stránek [http://ordinace-hlucin.cz] dne 24. 07. 2024 (07:20)
© Homo Sapiens s.r.o., 2005 - 2024       Realizace: JUVOSOFT.cz, 2012